Ráda bych vás pozvala na  kurzy, které pořádám a vedu. Jsou určeny pro každého, kdo se chce aktivně podílet na odstranění vlastních problémů.

Náplní kurzu je teoretické seznámení s technikou EFT. Dozvíte se co je to EFT, co je energetická psychologie, jak vznikají negativní emoce, naučíte se používat základní recept techniky EFT. Každý kurz je zaměřen na konkrétní problém, i když základní techniku můžete používat i na jiné běžné problémy. V průběhu kurzu budete prakticky na problému pracovat ve dvojicích.

Tyto kurzy nejsou certifikované a neopravňují k provozování vlastní praxe s klienty.

Názvy a ceny kurzů:

 

Základy metody EFT

Seznámíte se s technikou EFT. Naučíte se používat základní recept této techniky, která Vám pomůže od nechtěných pocitů, emocí a strachů, jež vám brání v kvalitním životě.

Cena kurzu je 1 400 Kč (v ceně učební materiály)

 

 Nabízím také odpolední kurz, při kterém se naučíte techniku EFT, ale je méně času na praktické vyzkoušení.

Cena kurzu je 900 Kč (v ceně učební materiály)

 

Jak zhubnout a být v pohodě

Velmi často je pravou příčinou nadváhy psychika. Potom pouhé zpracování problémů a odstranění stresu ze života vede ke snížení váhy. Emoční problémy a staré programy podvědomí se ale nedají zvládnout vědomou vůlí. V kurzu se naučíte, jak tyto mentální programy a bloky pomocí EFT odstranit. EFT Vám pomůže i nenásilně změnit stravovací návyky a zbavit se chutí a závislosti na jídle. Když se snažíte zhubnout pomocí diet, tak nejenže se dostaví tzv. jo-jo efekt, ale většinu dne myslíte na zakázané jídlo. Naším cílem je snížit si váhu a cítit se při tom dobře.

Cena kurzu je 1 400 Kč   (v ceně učební materiály)

 

Jak posílit svoje sebevědomí

Všichni se rodíme sebevědomí. Na nízkém sebevědomí se pak podílí hodnocení rodičů, škola, kritika ostatních, zkušenosti a traumata, … V kurzu se naučíte jak odstranit mentální programy a bloky, které způsobují vaše nízké sebevědomí. EFT vám pomůže od nechtěných pocitů, emocí a strachů, které vám brání v kvalitním životě. Sebevědomí je totiž základní podmínka pro kvalitní a pohodový život, úspěch, dobré vztahy a zdraví.

Cena kurzu je 1 400 Kč   (v ceně učební materiály)

 

Jak se zbavit fobií

Fobie je iracionální strach tam, kde běžně lidé strach nemají. Trpící ví, že je strach přehnaný, ale tělo neposlouchá - prožívá úzkost. Úzkost se však pochopením nezmírní. Kurz je určen pro všechny, kteří se chtějí zbavit strachu z létání, výšek, uzavřeného pnemocnicerostoru, pavouků, hadů, … V kurzu se naučíte jak odstranit mentální programy a bloky, které způsobují vaši fobii. EFT vám pomůže od nechtěných pocitů, emocí a strachů, které vám brání v kvalitním životě.

Cena kurzu je 1 400 Kč   (v ceně učební materiály)

 

Jak na problémy ve vztazích

Kurz je určen pro ty, kteří mají problémy ve vztahu, ať už se týká vztahů na pracovišti (s kolegou, nadřízeným, podřízeným,…) nebo v osobním životě (s tchýní, partnerem – žárlivost, nevěra, rozchod, chování partnera,…) EFT vám pomůže od nechtěných pocitů, emocí a strachů.

Cena kurzu je 1 400 Kč   (v ceně učební materiály)

 

Jak se zbavit strachu z porodu

EFT Vám pomůže od všech strachů a úzkostí během těhotenství (strach z porodu, z fyzické bolesti, strach o zdraví své i svého miminka, strach z kojení, strach z toho, zda budete dobrá matka…… Kurz je určen pro budoucí maminky, které chtějí pozitivně ovlivnit svoje těhotenství i porod samotný a nechtějí rodit ve strachu, bolesti a úzkosti. Porod byl původně naprosto přirozeným procesem, zdravé ženské tělo a zdravé miminko jsou na tento proces připravené. Nalaďte sebe i své miminko na přirozený a hladký porod a radostné mateřství.

Cena kurzu je 900 Kč (v ceně učební materiály)

 

Jak se zbavit strachu z veřejného vystupování

V dnešní době se ústní prezentace vyskytuje v různých typech profesí téměř denně. Veřejný projev, prezentace a obecně mluvit před větší skupinou lidí se však počítá mezi nejčastější fobie. Projevuje se jak tělesnými tak i psychickými symptomy. EFT Vám pomůže odstranit všechny strachy či úzkosti a všechny tělesné příznaky. Kurz je určen všem, kteří chtějí mít svůj projev uvolněný a více sebevědomý.

Cena kurzu je 900 Kč   (v ceně učební materiály)

 

 

Délka trvání kurzů:

Všední den:  15 – 19 hodin

Sobota :      9.30 – 16 hodin

 

Závaznou přihlášku naleznete zde.

 

Termíny a místa konání budou zveřejňována na stránkách a přihlášeným k odběru novinek budou zaslána e-mailem.

Minimální počet účastníku je 4, maximální 12 osob. Po absolvování kurzu můžete využít e-mailové poradenství zdarma.

Přihlásit se můžete e-mailem nebo telefonicky. Místo je závazně rezervováno až po zaplacení zálohy 500 Kč na účet 860079820297/0100.

 

Relaxační týden duševního a fyzického zdraví

Společně s osobní trenérkou jsme pro vás připravily týden plný relaxace a duševní i fyzické „práce“ na sobě.

Nabízíme Vám různé relaxační techniky, meditace a cvičení, vyzkoušíte si i hypnózu.Naučíte se také používat některé techniky NLP (neurolingvistické programování). Náplní kurzu je i teoretické a praktické seznámení s technikou EFT. Dozvíte se co je to EFT, co je energetická psychologie, jak vznikají negativní emoce, naučíte se používat základní recept techniky EFT. Získané vědomosti Vám pak pomohou i doma se postupně vypořádat s celým zástupem negativních emocí. Během kurzu se naučíte uvolńovací a protahovací cvičení pro zlepšení nálady.

V ceně kurzu je 1 hodina terapie REIKI nebo 1,5 hodiny individuální terapie EFT, dle vašeho výběru.

Naším cílem je individuální přístup ke každému z vás.